Weekend z jogą w Malowanym Młynie


07 Jul
07Jul

Serdecznie zapraszamy na kameralny weekend z jogą: 31 lipca – 2 sierpnia 2020, wśród łąk i dzikich kwiatów, wśród piękna i mocy natury. Skorzystaj z szansy, na wzmocnienie wewnętrznej  harmonii i równowagi, zadbaj o elastyczność i siłę, zarówno wewnętrzną jak i fizyczną. Ilość miejsc bardzo ograniczona. Weekend z jogą zaplanowany jest tylko dla 6 uczestników, co oznacza prawie indywidualny tryb zajęć i daje poczucie bezpieczeństwa, pracujemy zachowując zasady wzmożonego rygoru sanitarnego.

Zajęcia poprowadzi Ola Reiter, która jest certyfikowaną instruktorką jogi w stylu Vinyasa. Praktyka Vinyasa skupia się na świadomym przepływie oddechu wraz z ruchem, który ma na celu poprawę harmonii zarówno w ciele, jak i w umyśle. Ola jest na macie już od ponad 12 lat, a ostatnio coraz więcej czasu poświęca praktyce medytacji, którą również będzie razem z Wami praktykować podczas porannej sesji.Zajęcia z instruktorką będę oferowane trzy razy dziennie - zarówno rozciągające, wzmacniające i relaksujące praktyki w zależności od pory dnia😉 Do tego poranna medytacja oraz pranajama (ćwiczenia oddechowe) oraz na koniec krótki kurs uważności.
W sobotę zapraszamy na warsztaty artystyczne intuicyjnego malowania mandali. Mandale to symbole medytacyjne które odzwierciedlają nasz stan ducha. Dzięki rysowaniu mandali można się nie tylko wyciszyć, ale to także forma relaksu. Warsztaty poprowadzi dr sztuki Joanna Hrk. Bez obaw, nie trzeba być doświadczonym artystą, aby malować mandale.
Weekend z jogą jest kierowany przede wszystkim do osób początkujących, ale również do tych, które mają już za sobą pierwsze kroki na macie.
Drodzy, czekamy na Was, koniecznie spakujcie Waszą matę, oraz koc lub poduszkę do medytacji, luźne, wygodne ubranie i przybywajcie😉 Mile widziane będą również paski i kostki do jogi.
Śniadania i kolacje we własnym zakresie, od organizatorów (zamiast kolacji i śniadania) sycący i zdrowy koktajl robiony na życzenie. Obiady w opcji podstawowej i wegetariańskiej (prosimy zaznaczyć przy zgłoszeniu). Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Ilość miejsc: 6.

W czasie wolnym zapraszamy na spacer po łąkach i lasach, proponujemy wycieczkę rowerową po okolicy, kąpiel w stawie, saunowanie, leniuchowanie wśród traw i kwiatów, rozmowy o tym co ważne i o ludziach, z którymi warto tracić czas.

Cena za weekend z jogą od osoby: 680 zł 

HARMONOGRAM 
PIĄTEK, 31 lipca
- 17 przyjazd, zakwaterowanie
- 18 – 18.30 rytuał koktailowy
- 19.30-20.45 zapoznanie z jogą i joga
- 21-23 ognisko, sauna
 
SOBOTA, 1 sierpnia
7.30 medytacja i ćwiczenia oddychania
8-9 joga
9.30 – 10.00 rytuał koktajlowy
12-13 joga
14.30 obiad
16-17.30 warsztaty artystyczne
18-18.30 rytuał koktajlowy
19.30-20.45 joga
21-23 ognisko, nocne kąpanie w stawie, sauna
 
NIEDZIELA, 2 sierpnia
7.30 medytacja, ćwiczenia z oddychania
8-9 joga
9.30 – 10.00 rytuał koktajlowy
12-13 joga 
14.30 obiad
15.30 pożegnanie i krótki trening uważności
17 wyjazd

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.