Ballady i romanse 2022

Ballady i romanse 2022

Piątek, Listopad 11, 2022 ballady i romanse konkurs fotograficzny

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny - wernisaż

Wernisaż nagrodzonych w konkursie prac odbył się 11.11.2022 o godzinie 17’00 w siedzibie stowarzyszenia. Podczas wernisażu w części oficjalnej nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. W części artystycznej młoda artystka Katarzyna Mazurkiewicz zaśpiewała 3 pieśni do słów Adama Mickiewicza, skomponowanych przez I.J. Paderewskiego, S. Moniuszko oraz Karola Mroszczyka, a kompozytorka i skrzypaczka Alina Kubik zagrała na skrzypcach improwizację na temat dwóch pieśni: "Under the moonlight" do słów Marthy Grygi oraz "Przedpremiera w teatrze cieni" do słów Dominika Górnego.

Dziękujemy wspaniałym artystom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i szczodrze dzielili się z nami swoimi talentami, przemyśleniami o sztuce i życiu w obecności kapryśnych Wen. Dziękujemy wspaniałym gościom za obecność i wszystkie miłe słowa o tym, że dobrze, że jesteśmy.

Dziękujemy Panu Wójtowi gminy Pacyna, Krzysztofowi Woźniakowi za docenienie naszej pracy.

Gratulujemy wszystkim laureatom za cudowną wrażliwość i różnorodność w podejściu do tematu "Ballad i romansów" - dzięki Waszym interpretacjom dyskusji o Mickiewiczu nie było końca!

Dziękujemy! Gratulujemy!

Szukaj