Promocja książki i premiera Galerii w Młynie

Promocja książki i premiera Galerii w Młynie

Sobota, Listopad 6, 2021

Promocja książki "Kulinarne tradycje ostatnich dni karnawału w gminie Pacyna" już za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i wiele miłych słów pod adresem naszej publikacji.

Jeszcze raz dziękujemy Paniom: Bożenie Miszczak, Annie Marcinkowskiej, Ewie Jankowskiej i Zofii Wiercińskiej za pomoc przy zbieraniu przepisów. dziękujemy także Paniom: Katarzynie Rączce i Aleksandrze Głowackiej za możliwość skorzystania z ich ogromnej wiedzy dotyczącej zwyczajów regionu gminy Pacyna. Osobne podziękowania kierujemy do  UNION CHOCOLATE Sp. z o.o., dzięki którym ten wieczór był wyjątkowo słodki. Bardzo dziękuję wszystkim członkom Stowarzyszenia, którzy pomogli w przygotowaniu wydawnictwa i jego  promocji. 

Specjalne podziękowania dla Pani Kamilli Kubiak, która zrobiła dla nas na szydełku absolutne cuda..., będziemy się nimi chwalić i dzielić w ramach podziękowań za współpracę.

Jesteśmy też bardzo dumni z otrzymanego serduszka od artysty z Głowna, Pana Dariusza Młynarczyka. Trzydzieści podobnych - bo każde jest inne - serduszek, które będą obiektem licytacji podczas XXX-tego finału otrzymała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  Dziękujemy!

Szukaj