dzieje się


Ślepy Maks w Sali Lustrzanej

W przepięknej Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi odbyło się spotkanie autorskie z Waldemarem Wolańskim promujące jego najnowszą publikację „Ślepy Maks Historia prawdziwa”.

Czytaj więcej
Ślepy Maks w Muzeum Miasta Łodzi

Spotkanie autorskie z Waldemarem Wolańskim w Muzeum Miasta Łodzi, w Sali Lustrzanej odbędzie się w niedzielę, 1 marca o godz. 14'00.

Czytaj więcej
Ślepy Maks na salonach

„Dobre książki i kawa” to hasło obowiązujące w DKK w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

Czytaj więcej
Warsztaty : maski z butafory cz. III

Maski wyklejone, uformowane, teraz przyszła pora na charakteryzację.

Czytaj więcej
Walentynki na Maksa czyli "Ślepy Maks i kobiety"

Walentynki na Maksa to kolejne spotkanie autorskie Waldemara Wolańskiego, zorganizowane w Łódzkim Domu Kultury z okazji Walentynek.

Czytaj więcej
Ślepy Maks i kobiety

Walentynki z Maksem to Walentynki na maksa! Idąc z duchem hasła: "Nie czytasz, nie idę z Tobą do łóżka" mamy literacką propozycję na Walentynkowy wieczór: spotkanie autorskie z Waldemarem Wolańskim i jego książką "Ślepy Maks Historia prawdziwa".

Czytaj więcej
Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju Malowany Młyn

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju Malowany Młyn było bardzo malownicze, konstruktywne, twórcze i owocne.

Czytaj więcej
Zwyczajne Walne Zebranie Członków

Zarząd Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju "Malowany Młyn" zaprasza wszystkich członków stowarzyszenia na Zwyczajne Walne Zebranie Członków,

Czytaj więcej
Ślepy Maks Historia Prawdziwa - spotkanie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi

15 stycznia 2020 r. – w 130. rocznicę urodzin Menachema Bornsztajna – zorganizowaliśmy w Bibliotece spotkanie z Waldemarem Wolańskim, autorem książki „Ślepy Maks. Historia prawdziwa”.

Czytaj więcej
maska z butafory - warsztaty cz.I

Studenci II roku Katedry Animacji i Efektów Specjalnych Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi pracowicie wyklejali maski z butafory.

Czytaj więcej
Promocja książki „Ślepy Maks. Historia prawdziwa”

Księgarnia "Ossolineum" zaprosiła nas na spotkanie ze swoimi wiernymi czytelnikami.

Czytaj więcej
Premiera książki „Ślepy Maks. Historia prawdziwa”

Nigdzie dotąd niepublikowane opowieści drugiej żony gangstera i historie wyciągnięte z jego pamiętników rzucają nowe światło na jego działalność i rozwiewają wiele plotek, które narosły przez lata.

Czytaj więcej