dzieje się


Weekend z jogą w Malowanym Młynie

Serdecznie zapraszamy na kameralny weekend z jogą: 31 lipca – 2 sierpnia 2020, wśród łąk i dzikich kwiatów, wśród piękna i mocy natury. Skorzystaj z szansy, na wzmocnienie wewnętrznej harmonii i równowagi, zadbaj o elastyczność i siłę, zarówno wewnętrzną jak i fizyczną. Ilość miejsc bardzo ograniczona.

Czytaj więcej
Powieść "Ślepy Maks Historia prawdziwa" czyta Bronisław Wrocławski

Powieść Waldemara Wolańskiego "Ślepy Maks Historia prawdziwa" czyta Bronisław Wrocławski, Radio Łódź: od poniedziałku do piątku, godz. 19'30.

Czytaj więcej
Ślepy Maks w Sali Lustrzanej

W przepięknej Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi odbyło się spotkanie autorskie z Waldemarem Wolańskim promujące jego najnowszą publikację „Ślepy Maks Historia prawdziwa”.

Czytaj więcej
Ślepy Maks w Muzeum Miasta Łodzi

Spotkanie autorskie z Waldemarem Wolańskim w Muzeum Miasta Łodzi, w Sali Lustrzanej odbędzie się w niedzielę, 1 marca o godz. 14'00.

Czytaj więcej
Ślepy Maks na salonach

„Dobre książki i kawa” to hasło obowiązujące w DKK w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

Czytaj więcej
Warsztaty : maski z butafory cz. III

Maski wyklejone, uformowane, teraz przyszła pora na charakteryzację.

Czytaj więcej
Walentynki na Maksa czyli "Ślepy Maks i kobiety"

Walentynki na Maksa to kolejne spotkanie autorskie Waldemara Wolańskiego, zorganizowane w Łódzkim Domu Kultury z okazji Walentynek.

Czytaj więcej
Ślepy Maks i kobiety

Walentynki z Maksem to Walentynki na maksa! Idąc z duchem hasła: "Nie czytasz, nie idę z Tobą do łóżka" mamy literacką propozycję na Walentynkowy wieczór: spotkanie autorskie z Waldemarem Wolańskim i jego książką "Ślepy Maks Historia prawdziwa".

Czytaj więcej
Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju Malowany Młyn

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju Malowany Młyn było bardzo malownicze, konstruktywne, twórcze i owocne.

Czytaj więcej
Zwyczajne Walne Zebranie Członków

Zarząd Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju "Malowany Młyn" zaprasza wszystkich członków stowarzyszenia na Zwyczajne Walne Zebranie Członków,

Czytaj więcej