O nas


Malowany Młyn ... dajemy to, co jest w życiu najświętsze... ŚWIĘTY SPOKÓJ.

Trzy lata temu z zapomnianej przez los, opuszczonej spółdzielni rolniczej w maleńkiej wsi Łuszczanówek w województwie mazowieckim, zaczęliśmy tworzyć wyjątkowe miejsce. Miejsce, gdzie można się zatrzymać i schronić przed codziennym wyścigiem, pobyć z sobą i się polubić, oraz wreszcie nacieszyć się ŻYCIEM!

  • Na 3,5 hektarze mazowieckiej wsi jest to wszystko, co potrzebne jest do wyciszenia i naładowania akumulatorów przed dalszym biegiem: las, staw, łąka, pięknie wyremontowany młyn, a przede wszystkim ludzie, którzy rozumieją potrzebę samotności, potrzebę wędrówki w głąb siebie, potrzebę doskonalenia własnych umiejętności. U nas powietrze pachnie łąką, gwiazdy świecą dla każdego inaczej, a ptaki śpiewają wyjątkowo pięknie.

  • Jesteśmy 30 km od Płocka, 20 km od Gostynina, 10 km od Żychlina, gmina Pacyna, wieś Łuszczanówek.
  • Do dyspozycji mamy kameralne, dwuosobowe pokoje gościnne, salę warsztatową, kompleks sanitariatów, saunę, rowery, łódkę, a jeżeli ktoś miałby ochotę popróbować swoich sił w działaniach artystycznych to proponujemy indywidualne spotkania z profesjonalnymi artystami z wielu dziedzin aktywności.

  • Do dyspozycji gości miejsce na ognisko, grill, staw z możliwością kąpieli, las. Lubimy zwierzęta.
  • Zapraszamy również amatorów karawaningu i tych, którzy chcą spędzić kilka dni na łonie natury we własnym namiocie.
  • Nie narzucamy swojej obecności, ale chętnie spotkamy się przy wspólnym ognisku czy nocnej projekcji oldskulowego filmu.