Camp dla Kobiet "W te wakacje budujemy relacje"


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Program: 👉 Energetyczne poranki – codzienne ćwiczenia na dobry początek dnia, z wykorzystaniem różnych form (m.in. stretching, pilates, joga); 👉 Warsztaty budowania relacji z samą sobą – praca nad lepszym poznaniem i pokochaniem siebie, ćwiczenia metodą Horse Assistes Education (zajęcia z końmi z ziemi – bez wsiadania); 👉 Wieczorne kręgi kobiet – rozmowy w siostrzanej atmosferze; 👉 Medytacje, relaksacje, intuicyjny taniec. Rozpoczynamy w czwartek wieczorem o godzinie 19:00, a kończymy w niedzielę około godziny 17:00. A to wszystko w cudownym miejscu, w ciszy i spokoju, wśród pięknych lasów i pól 🌳🌾 Na terenie ośrodka pokoje 2 osobowe ze wspólną łazienką, duża sala, kuchnia, sauna, staw (weź ze sobą kostium), konie i wiele pięknych miejsc do spacerowania. 📍 Adres: Łuszczanówek 18, 09-541 Łuszczanówek, 100 km od Łodzi (1,5h jazdy samochodem)


  • Data: 05.08.2021 18:00 - 08.08.2021 17:00
  • Miejsce: Stowarzyszenie Malowany Młyn, Łuszczanówek 18 (Mapa)

Opis

Prowadzące:

🙋🏼‍♀️ Kinga Rucka – psycholog, szkoleniowiec, facylitator Horse Assisted Education, zwłoująca Krąg Kobiet. Jej pasją są konie, a podczas swojej ścieżki naukowej (Szkoła Doktorska) zajmuje się relacją człowiek-koń i oddziaływaniem tych wspaniałych zwierząt na osoby z depresją. Pragnie tworzyć przestrzeń rozwojową by ludzie mogli uczyć się od sobie samych i budować pozytywne relacje, a to wszystko w towarzystwie koni.

🙋🏻‍♀️ Balbina Piontek – certyfikowany trener i coach, stworzyła autorką metodę, która bazuje na trzech obszarach: aktywności, żywieniu oraz higienie życia. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe. Jej pasją jest nurt pracy z ciałem, gdzie skupia się na budowaniu świadomości i kontroli ciała, poprawie mobilności, a także przywracaniu utraconych zdolności ruchowych. W treningach wykorzystuje techniki rehabilitacyjne, pilatesowe, trening powięziowy oraz techniki znane z ruchu mindfulness.

Koszt: 1200 zł, obejmuje: wyżywienie, nocleg, zajęcia, przestrzeń ośrodka, materiały; nie obejmuje: dojazdu.
Dodatkowo płatne: sesja zdjęciowa, indywidualne konsultacje.

Wyżywienie: posiłki wegetariańskie, w dniu przyjazdu kolacja, w pozostałe dni 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) oraz przerwy kawowe z domowymi wypiekami 😋

Zapisy: Kinga Rucka, tel. 511 526 654
e-mail: kingaa.rucka@gmail.com