Warsztaty CHILL ART YOGA


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Chill Art Yoga to wyjazdowe warsztaty, które pozwolą Ci wkroczyć w specjalnie zaaranżowaną przestrzeń relaksu, kreatywności oraz uważności i wewnętrznego rozwoju, gdzie atmosfera swobody, życzliwości oraz kontaktu z naturą stanie się Twoją nową rzeczywistością. Zapraszamy Cię do doświadczania stanu pełnego energii, a jednocześnie głęboko odprężonego ciała oraz szczęśliwego i wolnego od stresu umysłu.


  • Data: 17.09.2021 16:00 - 19.09.2021 19:00
  • Miejsce: Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju "Malowany Młyn", Łuszczanówek 18 (Mapa)

Opis

Warsztaty obejmują następujący wachlarz doświadczeń:


🌿 STREFA CHILL 🌿

Co powiesz na to, żeby zostawić za sobą codzienność i przenieść się na cały weekend w zupełnie nowy wymiar beztroski, pozytywnego nastawienia i wspaniałych ludzi? Razem spędzimy czas w pięknym miejscu na łonie przyrody, skupimy się na tu i teraz oraz pozwolimy zregenerować się naszym ciałom a także odetchnąć naszym umysłom.

Co więcej - Aleksnadra Kubiak, nasza chillowa Kuchmistrzyni, codziennie będzie nam przyrządzać pyszne wege jedzonko (a może nawet zdradzi kilka przepisów). Jak wiemy - jesteś tym, co jesz. Jeżeli to prawda, to Ola sprawi, że będziemy mieli mnóstwo energii na wszystkie zaplanowane aktywności. Możecie być pewni, że pełnowartościowe posiłki będą wspierały odnowę naszych organizmów i zapewnią naszym podniebieniom iście niebiańskie doznania.


🌿 STREFA ART 🌿

Nie musisz być artystą, by cieszyć się z tworzenia. Nie liczą się Twoje umiejętności plastyczne, lecz otwarty na zabawę z twórczością umysł. Razem zbudujemy tajemniczą postać "Utrapieńca", która pomoże nam oczyścić się z tego, co chcemy już w swoim życiu pożegnać, a na powitanie nowego stworzymy talizmany/amulety (niech będą nas chronić i przypominać o nowo obranych kierunkach). Przez te procesy poprowadzi Was Magdalena Siek.

A żeby tego było mało - razem z Joanną Hrk namalujemy swoje indywidualne mandale, które staną się metaforyczną bramą do naszego wewnętrznego, harmonijnego świata, jaki razem będziemy odkrywać i eksplorować w trakcie trwania całych warsztatów.


🌿 STREFA YOGA 🌿

W zdrowym ciele - zdrowy duch (to już na pewno wiecie). Dlatego przez cały weekend będziecie doświadczać różnych rodzajów yogi, medytacji i maratonów powitań słońca (#ktowietenwie, albo niedługo się dowie). Zapewniamy, że zarówno doświadczeni yogini, jak i adepci-świeżacy będą zachwyceni! Nie masz maty lub innych przyborów - daj znać. Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz. Tym blokiem zaopiekuje się Michał Czerny, który wyniesie Wasze ciała i umysły na wyższy poziom funkcjonowania.

OPŁATA
750 zł (zawiera koszt wszystkich warsztatów, materiałów, pełne wyżywienie i noclegi)

Ilość miejsc noclegowych jest mocno ograniczona więc gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki na konto:

69 1140 2004 0000 3102 7712 4677

👉 Masz pytania? Chcesz się zapisać?Skontaktuj się z nami:

Magda:
517370136
magdalena.siek@gmail.com

Michał:
883605015
michal.czerny@gmail.com