Weekend z Nordic Walking


Przepraszamy, rejestracja dobiegła końca.

Serdecznie zapraszamy na kameralny weekend z Nordic Walking pod okiem trenera osobistego: 7-9 sierpnia 2020. Pobyt w Malowanym Młynie to unikalna atmosfera, to spotkanie z przepiękną naturą i drugim człowiekiem. Podczas takiego pobytu jest czas aby zachwycić się otoczeniem, ze spokojem kontemplować łąkę, las, pole. Ilość miejsc bardzo ograniczona. Weekend z Nordic Walking zaplanowany jest tylko dla 6 uczestników, co oznacza prawie indywidualny tryb zajęć i daje poczucie bezpieczeństwa, pracujemy zachowując zasady wzmożonego rygoru sanitarnego. Jesteśmy 30 km od Płocka, 20 km od Gostynina, 10 km od Żychlina, gmina Pacyna, wieś Łuszczanówek.


  • Data: 07.08.2020 17:00 - 09.08.2020 17:00
  • Miejsce: Malowany Młyn, Łuszczanówek 18, gmina Pacyna, woj. mazowieckie (Mapa)

Cena: 680

Opis

Zajęcia poprowadzi trener personalny Piotr Sabaciński, od zawsze związany ze sportem. Pasjonat biegania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Trener amatorskiej grupy biegowej City Running Team. Jego pasją są góry. Nieustająco podejmuje nowe wyzwania, a jednym z ostatnich jest przygoda ze wspinaczką. Szeroki i wciąż pogłębiany zasób wiedzy z dziedziny technik treningowych, diety sportowej i suplementacji pozwala mu idealnie dopasować plan treningowy do indywidualnych potrzeb klienta. Prowadził zajęcia Boot Camp, TRX, treningi obwodowe. Podczas zajęć szczególną uwagę zwraca na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń, dba o przyjazną atmosferę oraz przekazanie rzetelnej wiedzy. 

Zajęcia z trenerem osobistym będę oferowane trzy razy dziennie – ćwiczenia rozciągające, wzmacniające, trening funkcjonalny oraz spacer Nordic Walking - nowe osoby uczymy od podstaw, zaawansowane mają okazję sprawdzić swoją technikę pod okiem instruktora, który do każdego uczestnika podchodzi indywidualnie, otacza go opieką, motywuje do ćwiczeń, wspiera. Jest to czas dbania o swoje ciało, nabierania kondycji, ale również relaksu i odpoczynku. Trening funkcjonalny to nowoczesne podejście do treningu, w którym chodzi o ułatwienie funkcjonowania w przestrzeni danej osobie, zapobieganie potencjalnemu lub uwolnienie od już istniejącego bólu, poprawienie postawy ciała oraz wykonywania podstawowych czynności dnia codziennego. Wszystko to składa się na polepszenie ogólnej jakości życia. 

Nie potrzeba mieć żadnych uzdolnień ani wcześniejszej praktyki w malowaniu by z powodzeniem i radością wziąć udział w dynamicznych warsztatach artystycznych prowadzonych przed dr sztuki Joannę Hrk. Wszystkie materiały do malowania zapewnia organizator.

Śniadania i kolacje we własnym zakresie, od organizatorów (zamiast kolacji i śniadania) sycący i zdrowy koktajl robiony na życzenie. Obiady w opcji podstawowej i wegetariańskiej (prosimy zaznaczyć przy zgłoszeniu). Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. Ilość miejsc: 6. 

W czasie wolnym zapraszamy na spacer po łąkach i lasach, proponujemy wycieczkę rowerową po okolicy, kąpiel w stawie, saunowanie, leniuchowanie wśród traw i kwiatów, rozmowy o tym co ważne i o ludziach, z którymi warto tracić czas.

Cena za weekend z Nordic Walking od osoby: 680 zł

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: +48 605 225 218
drogą e-mailową: malowanymlyn@gmail.com 


HARMONOGRAM

  • PIĄTEK 7 sierpnia

- 17 przyjazd, zakwaterowanie

- 18 – 18.30 rytuał koktajlowy

- 19.30-20.45  kilka faktów o Nordic Walking, trening funkcjonalny

- 21-23 ognisko, sauna

 

  • SOBOTA 8 sierpnia

7.30 – 8.15 poranny rozruch

9.00 –9.30 rytuał koktajlowy

12-13.30 Nordic Walking - spacer z trenerem (rozgrzewka, spacer + rozciąganie)

14.30 obiad

16-17.30 dynamiczne warsztaty artystyczne

18-18.30 rytuał koktajlowy

19.30-20.30  trening funkcjonalny

21-23 ognisko, nocne kapanie w stawie, sauna

 

  • NIEDZIELA 9 sierpnia

7.30 – 8.00 poranny rozruch

9.00 –9.30 rytuał koktajlowy

12-13.30 Nordic Walking - spacer z trenerem ( rozgrzewka, spacer + rozciąganie)

14.30 obiad

15.30 krótki trening funkcjonalny na pożegnanie

17 wyjazd