Szukaj

Dolina Pięciu Stawów Polskich 

Dolina Raczkowa

Wielki Staw, Kozi Wierch

widok z Rysów

Dolina Pięciu Stawów Polskich

Hala Gąsiennicowa

Tatry Zachodnie

Ostry Rochacz, Jamnicki Staw

Wtorek, Lipiec 5, 2022
"Dolina Pięciu Stawów i pięciu zmysłów" - nasz Człowiek Gór czyli Piotr Sabaciński miał wernisaż fotografii w Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach .
Niedziela, Lipiec 3, 2022
Kobiecy krąg mocy, wsparcie i afirmacja miłości i szczęścia.
Wtorek, Czerwiec 28, 2022
LALKI Z BAJEK
Czwartek, Maj 19, 2022
Zarząd Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju "Malowany Młyn" zaprasza wszystkich członków stowarzyszenia na Zwyczajne Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w sobotę, 04.06.2022, o godz. 18'00
Czwartek, Listopad 25, 2021

Tygodnik Ziemi Łowickiej, Nowy Łowiczanin w nr 47 zamieścił obszerny artykuł na temat Malowanego Młyna i promocji naszej publikacji oraz otwarcia Galerii.

Jest nam bardzo miło, że dziś w prasie ukazał się taki duży artykuł o naszej publikacji "Kulinarne tradycje ostatnich dni karnawału w gminie Pacyna".

Sobota, Listopad 6, 2021
Promocja książki "Kulinarne tradycje ostatnich dni karnawału w gminie Pacyna" już za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i wiele miłych słów pod adresem naszej publikacji.
Sobota, Listopad 6, 2021
Stowarzyszenie Malowany Młyn tworzą ludzie o artystycznych duszach (!) i promocja książki "Kulinarne tradycje ostatnich dni karnawału w gminie Pacyna" będzie jednocześnie otwarciem Galerii Młyn Sztuki.